“Uyanma” için 6 yorum

 1. Dinçer bey, çok merak ediyorum içeriklerinizi nasıl oluşturuyorsunuz? Resme göre yazı veya yazıya göre resim ya da konu belirleyip ona göre mi yoksa direkt ilham mı? İlk okuduğumda yazılarınız özgün mü diye kontrol ettim itiraf edeyim çünkü gerçekten harika.

  Liked by 1 kişi

  1. Öncelikle değerlendirmeniz için teşekkür ederim… sözcükler kafamda daha önce oluşuyor. Bütünlüklü değil ama dize dize ya da bir uzun benzetme ya da metafor gibi… yazıya oturduğumda uzun uzun nasıl başlayayım diye düşünürüm bu arada da beni yazmaya zorlayan o sözcüklere uygun bir resim ararım.. çünkü bilirim ki bu konu benden önce binlerce kez sanata dönmüş… yani aslında resim hem yazmadan önce hem de o anda … ancak yine de belirteyim yazmaya başladığımda şiir genellikle bitmeye yakın olur.

   Liked by 3 people

   1. Çok açıklayıcı oldu teşekkürler. Bende de benzer oluyormuş siz söylediğinizde farkettim. Tabii daha acemice. Yaptığınız gerçekten sanat ellerinize sağlık keşke daha çok kişiye ulaşabilse. Belki okul dergisinde sizin yazınızı paylaşabilirim eğer izniniz olursa. Belki diyorum çünkü henüz dergi yapım aşamasında. Bu arada mesleğinizi ve yaşınızı öğrenebilir miyim?

    Liked by 2 people

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s